Predsudky o hviezdnych stropoch

Budú môcť moje deti pod hviezdnym stropom v pokoji zaspať? Ako dlho vlastne hviezdny strop svieti?

Sú časté otázky rodičov detí pred samotnou realizáciou.

Môže sa z našich fotografií zdať, že motívy na stropoch žiaria pre niektorých z vás viac pre niekoho málo, ale pravda je v skutočnosti taká, že hviezdne stropy svietia prirodzene, príjemne a realisticky tak dlho, aby dieťa mohlo v pokoji zaspať - to je predsa najdôležitejšie :-) Maľba sa postupne vybija a žiara slabne a tak nie je dôvod na obavy. Motív hviezdneho stropu vždy starostlivo konzultujeme so zákazníkom, pretože len on pozná svoje dieťa najlepšie. Vždy sa pýtame na vek a povahu dieťaťa a potom sa pripravuje samotná realizácia vrátane miešania farieb na mieru. Len vtedy sa docieli, aby hviezdny strop plnil svoju funkciu. Deti sa potom na hviezdny strop tešia každý večer :-) Kedykoľvek nás môžete kontaktovať a my vám radi na všetko dáme jasnú odpoveď a radu.

 

Menej je niekedy viac

to platí aj pri realizácii hviezdnych stropov. Vždy vychádzame z priania zákazníka a našej doterajšej sedemročnej praxe. Výber motívov a ich množstvo vždy starostlivo konzultujeme so zákazníkom tak, aby nedošlo k tomu, že bude hviezdny strop predimenzovaný svietiacimi motívy a výsledný efekt by tak nebol perfektný. Preto aj tu platí, že menej je niekedy viac.

Obavy z upratovania, sťahovanie a časovej náročnosti

je ťažké si predstaviť, že takto nádherné a náročné maľby môžu byť hotové skôr než sa vrátia deti zo školy, ale vo väčšine zákaziek je tomu tak. Naša sedemročná prax a skúsenosť nám pomáhajú, aby zákazka bola vykonaná v čo najlepšej kvalite a tiež čase. Presvedčili sme desiatky zákazníkov o našich kvalitách a tak prečo nie aj vás ?!

Obavy zo sťahovania a následnom upratovaní po realizácii hviezdneho stropu nie sú úplne namieste, pretože nie je potrebné ani sťahovať ani upratovať. My maľujeme, my nenatierame. Celá realizácia hviezdneho stropu sa naozaj zaobíde vo väčšine realizáciou bez akéhokoľvek sťahovanie nábytku. Nemajte teda prosím obavy z nepríjemnej práce.

ZAVOLÁME VÁM A VYSVETLÍME

+421

KALKULÁCIA CENY STROPU

Vyberte si svoj variant
5 m2 45 m2
KONEČNÁ CENA:
294  s DPH
 • ekologické
  a bezpečné farby
 • počas dňa neviditeľné
  v noci zaujme
 • koniec plastových
  hviezdičiek
 • vhodné i pre hotely
  solária...
 • pre detí i dospelých

Referencie

Zobraziť ďalšie NEZÁVÄZNÝ DOPYT

RÝCHLY KONTAKT

 • (+421) 903 018 928
 • Kontaktný formulár
 • ZAUJÍMAM SA O NOVINKY

  SLEDUJTE NÁS

  fb