Cenník

Vážení zákazníci,

zaujala Vás dekorácia hviezdnym stropom? Máte záujem o nezáväznú cenovú ponuku? Teraz si môžete spočítať cenu hviezdneho stropu s našou kalkulačkou. Stačí si zmerať metre štvorcové vašej izby, zadať požadovaný variant a vyjde vám cena za hviezdny strop :-) Potom už stačí zadať dopyt cez náš jednoduchý dopytový formulár, alebo priamo telefonicky.

Keďže sú predstavy a priania našich zákazníkov natoľko rozdielne, pristupujeme ku každému zákazníkovi otvorene a individuálne. Veríme, že s našou ručnou prácou budete maximálne spokojní aj Vy.

CENNÍK : 

počas dňa biely strop v noci realitická nočná obloha

Čo Vám za cenu 21 €  / 1m2 namaľujeme?

Na strop vám namaľuje realistický nočnú oblohu, ktorú poznáte keď sa pozeráte na oblohu mimo svetla veľkomesta. V cene Vám namaľujeme súhvezdia, znamenia zverokruhu, padajúce hviezdy, mesiac či zatmenie slnka. Sami si budete môcť ukázať na vaše znamenie, v ktorom ste sa narodili, alebo narodilo vaše dieťa. Túto variantu odporúčame deťom od 0+ a vrelo odporúčame aj dospelým do ich spální. Cena  21 € / m2. je uvedená vrátane maľovanie motívov a využitých farieb. Cena je konečná. Na realizácie od 13m2 je DOPRAVA ZDARMA po celej ČR.

počas dňa biely strop v noci galaxia

Čo Vám za cenu 24,00 € / 1m2 namaľujeme? (Tento variant je zvýhodnený)

Na strop vám namaľujeme hviezdy niekoľkých veľkostí, svietivosi a farieb. Nebudú chýbať súhvezdia a reálne znamenia zverokruhu podľa dannej ročnej doby tak ako na realistické nočnej oblohe. V cene vám navyše nakreslíme niekoľko planét, mesiac a padajúce hviezdy. Tento variant odporúčame deťom od 2+ a vrelo odporúčame aj pre tých, ktorí chcú svoje deti o vesmíre a celej galaxii niečo naučiť. Cena 24,00 € / m2. je uvedená vrátane maľovania motívov a využitých farieb. Cena je konečná. Na realizácie od 13m2 je DOPRAVA ZDARMA po celej ČR.

počas dňa letné nebo v noci realistická nočná obloha

Čo Vám za cenu 29,00 € / 1m2 namaľujeme?

Povrch stropu sa najprv namaľuje Vami odsúhlaseným odtieňom modrej farby, potom sa maľujú realistické rozfúkané biele mraky. Celé dielo sa nakoniec premení po zotmení na realistickú nočnú oblohu. S príchodom nového dňa či svetla bude vidieť opäť letné nebo. Tento variant odporúčame pre detí 0+ , ale takisto do penziónov a detských kútikov .Cena 29,00 € / 1m2. je uvedená vrátané maľovania LETNEJ I NOČNEJ OBLOHY. a využitých farieb.

počas dňa letné nebo v noci galaxia

Čo Vám za cenu 33,00 € /  1m2 namaľujeme?

Povrch stropu sa najprv namaľuje Vami odsúhlaseným odtieňom modrej farby, neskôr sa maľujú biele letné mraky a všetko sa zakončí hviezdnou oblohou. Celé dielo sa nakoniec premení po zotmení v realistickú nočnú oblohu. S príchodom nového dňa či svetlá opäť letné nebo.Tento variant doporučujeme pre deti 0+ .Cena 33,00 € / m2. je uvedená vrátane maľovania LETNEJ AJ NOČNEJ OBLOHY a využitých farieb. Cena je konečná. Na realizácie od 13m2 je DOPRAVA ZDARMA po celej ČR.

počas dňa letná obloha

Variant " letná obloha "

Čo Vám za cenu 22,00 € /  1m2 namaľujeme?

Ručne sa maľuje na vami vybranú časť stropu alebo šikminu. Povrch sa najskôr maľuje vami odsouhlaseým odtieňom modrej farby, neskôr sa maľujú biele letné mraky. Pre malých náročných zákazníkov namaľujeme aj denný mesiac, slnko, vtáky, alebo dráhy lietadiel. V noci nie je na strope vôbec nič vidieť. Počas dňa bude vidieť opäť letná obloha. Tento variant doporučujeme pre deti od 0+. Cena 22,00 € / m2 je uvedená vrátane farieb a použitého materiálu. Cena je konečná. Na realizácie od 13m2 je DOPRAVA ZDARMA po celej ČR.

počas dňa biele steny v noci detské motívy

Cena sa počíta individuálne podľa náročnosti maľby.

Maľuje sa ručne na strop, stenu alebo Vami zvolenú plochu. Počas dňa nebude nič vidieť, všetko sa oživí až s príchodom tmy. Tento variant odporúčame pre detí 2+.

Platebné podmienky:

Ak sa rozhodnete dekorovať a budete si chcieť objednať naše služby, je potrebné zaplatiť zálohu pred realizáciou na náš učet vo výške 30% z ceny diela. Zálohová faktúra je samozrejmosťou.

Dopravné: 

Teraz je dopravné ZDARMA po CELEJ ČR na všetky realizácie od 13m2 

Páči sa Vám naše hviezdne stropy, ale bývate ďaleko od Prahy? Ste napríklad z Ostravy, Chebu, Liberca, alebo Znojma? Verte, že ak bude dekorovaná plocha aspon 13m2 tak k Vám radi prídeme ÚPLNE ZADARMO!

Páčia sa vám naše hviezdne stropy a ste napríklad zo Slovenska? Verte, že radi dôjdeme až k vám! Ak bude maľovaná plocha min 13m2, tak sa dopravné začína počítať až od slovenských hraníc a to čiastkou 0,35€ / km.

 

Ak nám chcete zaslať fotografie a rozmery priestoru, v ktorom chcete Hviezdny strop realizovať, využite k tomu e-mail: info@hvezdnestropy.cz. Tešíme sa na spoluprácu.

 

ZAVOLÁME VÁM A VYSVETLÍME

+421

KALKULÁCIA CENY STROPU

Vyberte si svoj variant
5 m2 45 m2
KONEČNÁ CENA:
294  s DPH
 • ekologické
  a bezpečné farby
 • počas dňa neviditeľné
  v noci zaujme
 • koniec plastových
  hviezdičiek
 • vhodné i pre hotely
  solária...
 • pre detí i dospelých

Referencie

Zobraziť ďalšie NEZÁVÄZNÝ DOPYT

RÝCHLY KONTAKT

 • (+421) 903 018 928
 • Kontaktný formulár
 • ZAUJÍMAM SA O NOVINKY

  SLEDUJTE NÁS

  fb