O nás

Už samotný názov firmy Hviezdne stropy vystihuje svoju podstatu. Zameriavame sa na ručné maľovanie hviezdnej oblohy na strop NIELEN v detských izbách, ale aj kdekoľvek inde v interiéri. Skúsený tím vytvorí vo Vašom byte, dome či kancelárii originálnu ručnú maľbu nielen nočnej oblohy, ktorá Vás nenechá chladnými. Popustite uzdu svojej fantázie a nechajte si týmto neobvyklým spôsobom skrášliť interiér Vášho domu. Hviezdny strop poteší malých aj veľkých a zaiste patrí medzi najoriginálnejšie darčeky zo všetkých.

Dokážete si predstaviť, ako každý večer pohodlne zaspávate vo svojej posteli a nad Vami žiari hviezdne nebo? O nebi plnom hviezd už nemusíte iba snívať. Premeníme Vašu spálňu v nočný raj a Vaše deti zbavíme strachu z tmy. Hviezdne stropy sú totiž nielen krásne, ale tiež majú pozitívny vplyv na detskú psychiku.

Firma Hviezdne Stropy bola založená v Írsku v roku 2007 a v roku 2011 sa presťahovala do Prahy. Od tej doby zbiera cenné skúsenosti, ktoré teraz využíva k veľkej spokojnosti nielen detských zákazníkov, ale aj ich rodičov. Naša spoločnosť patrí medzi najdlhšie úspešne fungujúce firmy v EÚ špecializujúcej na maľby nočnej oblohy a to nielen v detských izbách.

O vysokých kvalitách firmy Hviezdne stropy svedčí okrem iného kladné ohlasy našich zákazníkov. Vieme načúvať prianiam rodičov a ich požiadavky riešime do posledného detailu. Začnite spolupracovať s nami. Garantujeme Vám vysokú mieru profesionality, ústretový a úplne individuálny prístup a cenovú ponuku na mieru.

Na spoluprácu s Vámi sa teší,
Martin Falc s tímom Hviezdne stropy

 

 

 

ZAVOLÁME VÁM A VYSVETLÍME

+421

KALKULÁCIA CENY STROPU

Vyberte si svoj variant
5 m2 45 m2
KONEČNÁ CENA:
294  s DPH
 • ekologické
  a bezpečné farby
 • počas dňa neviditeľné
  v noci zaujme
 • koniec plastových
  hviezdičiek
 • vhodné i pre hotely
  solária...
 • pre detí i dospelých

Referencie

Zobraziť ďalšie NEZÁVÄZNÝ DOPYT

RÝCHLY KONTAKT

 • (+421) 903 018 928
 • Kontaktný formulár
 • ZAUJÍMAM SA O NOVINKY

  SLEDUJTE NÁS

  fb